فعالیت و اهداف سازمانی


 

 

 

 

 

 

 

 

اهداف سازمانی

1- جلب رضایت مندی مشتریان از طریق ارائه بهترین خدمات

2- ارتقاء کیفیت تولید به طور مستمر

3- نگرشی پیشرو در جهت بهینه سازی مصارف انرژی

4- بهبود سطح آموزشی و آگاهی پرسنل

5- استفاده از مجهزترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا

6- افزایش ایمنی و کاهش حوادث

7- پیاده سازی برنامه های مدیریت زیست محیطی

این اهداف بیانگر تعهد ویژه مدیریت شرکت نسبت به مقوله کیفیت و ایمنی بهداشت و محیط زیست می باشد. این شرکت موفقیت خود را در گروی افزایش بهره وری و سطح رضایت کارکنان می داند. مدیران و مسئولین آن با رعایت عدالت، انصاف و اقتدار بر بالندگی این سرمایه بزرگ افزوده و دستیابی به اهداف بزرگ اجتماعی و اقتصادی شرکت را تضمین نمایند.

 

در دنیای صنعت و تجارت هر چه دانش و مهارت های کارکنان با نیازهای جامعه و پیشرفت های علمی و تغییرات فن آوری هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد درجه اطمینان از موفقیت فرد و سازمان بالاتر می رود. اساس رشد سازمان نیز بهسازی نیروی انسانی است که بصورت های مختلف(آموزش قبل از خدمت و ضمن خدمت) در سازمان ها انجام می شود. به موازات این راستا، واحد آموزش مجتمع ذوب آهن درفک شمال تلاش دارد با برنامه ریزی جامع در مسیر توسعه منابع انسانی گام بردارد تا مسیرهای توسعه و ارتقای همه جانبه مجتمع بیش از پیش هموارتر گردد.

واحد آموزش این مجتمع با توجه به رسالت خود،علاوه بر برنامه ریزی دوره های تخصصی و مهارتی کارکنان، متناسب با نیاز سنجی و اعلام نیاز آموزشی واحدهای مختلف این مجموعه، کلاسهای آموزشی برقرار نموده است.

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این سایت نزد مجتمع ذوب آهن درفک شمال محفوظ است
طراحی شده توسط گروه آرکامپ